Haberler

automotive-meetings-bursa-v1

Automotive Meetings – Bursa’nın Lansmanı Yapıldı

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nin (Bursa OSB) ev sahipliğinde 12 – 14 Kasım 2019 tarihlerinde ikinci kez düzenlenecek olan “Automotive Meetings-Bursa” (Dünya Otomotiv Buluşmaları – Bursa) etkinliğinin lansman toplantısı gerçekleştirildi.

Bolt Bağlantı Elemanları San. ve Tic. A.Ş. olarak bu buluşmada bizde standımız ile yer alıp, ikili görüşmeler yapacağız.

fastener-fair-turkey-v1

Fastener Fair – İstanbul 2013

Uluslararası çapta “Fastener Fair” markası olarak bilinen serilerin bir parçası olarak, bağlantı ve sabitleme elemanları endüstrisinde yer alan ve bu yıl ilk kez düzenlenen Fastener Fair Turkey, başarısını fazlasıyla kanıtladı.

CIAPE Fair – China 2013

Genel Müdürümüz Sinan TOPUK ve Dış ticaret Müdürümüz Muzaffer ALTIN’nın katılımıyla faaliyet gösterdiğimiz bu fuar, Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD), Ekonomi Bakanlığı’nın desteği ve Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin organizasyonuyla otomotiv ana ve tedarik sanayinin dünyadaki en büyük etkinliklerinden Çin’deki CIAPE Fuarı’nda milli katılımla yer aldı.

Fastener Fair – Stuttgart 2013

Genel Müdürümüz Sinan TOPUK ve Dış Ticaret Müdürü Muzaffer ALTIN Üretim Müdürümüz Vedat BAŞDEMİR ve Dış Ticaret Departmanı Çalışanımız Muharrem ÖZDEMİR’in katılımını gerçekleştirdiği Bağlantı elemanları sektöründe Avrupa’nın en önemli fuarlarından biri olan Fastener Fair Stuttgart 2013 yılında rekorlara imza attı.

Automechanika-2012

Automechanika – 2012

İç ve dış ticaret departmanlarımızın yetkilileri olan Sn. Turan CEBECİ ve Muzaffer ALTIN’ında kaltılımı ile boy gösterdiğimiz fuar olan Automechanica Fuarı yine çok başarılı oldu.

win-2012

WIN – World of Industry 2012

Türkiye ve Avrasya bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarı olan WIN (World of Industry), 7 önemli sektörün endüstriyel bazda sergileyeceği ürün ve hizmetleri profesyonel ziyaretçilere sunmya devam ediyor.

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

FASTENER FAIR TURKEY 2020

5'inci Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı

27 - 28 - 29 February 2020 | Istanbul, Turkey

Salon : 12 - Stand : 246