Sektörel ve Sosyal Hizmetlerimiz

Hedeflerimizi, kalitemizi ve kapasitemizi büyütürken, sorumluluk bilinciyle çalışıyor; çalışanlarımıza, tüketicilerimize, müşterilerimize, topluma, çevreye, ekonomiye, gençliğe değer katmayı da amaçlıyoruz.

Bu yönde yaptığımız ve planladığımız çalışmalarımızla sektörümüz ve toplum için yaşadığımız dünyaya fayda sağlayacak sosyal projeler gerçekleştirmeyi önemsiyoruz.

33 yıldır sektörümüzde sürdürülebilirlik prensibi ve istikrarla ilerliyoruz, yatırımlarımızla hem ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Tüketicilerimize tüm dünyada uygun fiyatlar ile kolay ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun en iyi hizmeti veriyoruz.

Çalıştığımız sektörlerde faaliyet gösteren kullanıcılarımıza profesyonel danışmanlık ve eğitim hizmeti veriyoruz.

Kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde gençlerin yetenekleri doğrultusunda gelişimlerini önceliklendiriyoruz. Toplumun gelişmesine katkıda bulunacak kültür, sanat, eğitim, spor içerikli projelerimizle destekliyoruz.

bolt-turkiye-nin-384-ar-ge-merkezi-v6
bolt-ve-bursa-teknik-universite-protokol-v1

Teknik Üniversitelere Yönelik Projelerin Desteklenmesi

Mühendislik fakültelerinde eğitim gören gençlerimizin teorik eğitimlerini pratiğe dökerek gelecekteki başarılarını önemsiyoruz. Üretmenin ve var etmenin ayrıcalığını gençlerimizle paylaşıyoruz. Çeşitli konularda üstlendiğimiz sponsorluklarımız, öğrencilerimize sağladığımız staj ve iş imkanlarıyla genç beyinleri her anlamda destekliyoruz.

Kültür ve Spor Faaliyetlerinin Desteklenmesi

Bolt A.Ş. kültür ve spor faaliyetlerinin toplumun her düzeyinde birleştirici özellikte olduğuna inanmakta, bu sebeple sadece yerel spor kulüplerine destek sağlayarak kulüplerimizin yanında yer almaktadır.

bolt-kalite-yonetimi